Collection: Mathematics | 3-6 Years

40 products
  • 100 Bead Chain of Individual Beads
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1000 Bead Chain of Individual Beads
    Regular price
    $73.50
    Sale price
    $73.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Printed Arrows for 100/1000 Bead Chains
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Short Bead Chains & Squares (1-10)
    Regular price
    $199.50
    Sale price
    $199.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Printed Arrows for Short Bead Chains
    Regular price
    $115.50
    Sale price
    $115.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Long Bead Chains & Cubes (1-10)
    Regular price
    $654.95
    Sale price
    $654.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Printed Arrows for Long Bead Chains
    Regular price
    $237.29
    Sale price
    $237.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Addition Snake Game
    Regular price
    $114.95
    Sale price
    $114.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Addition Strip Board
    Regular price
    $91.95
    Sale price
    $91.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Subtraction Snake Game Individual Beads
    Regular price
    $159.95
    Sale price
    $159.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Subtraction Strip Board
    Regular price
    $102.50
    Sale price
    $102.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Subtraction Equations & Sums Box
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Geometric Multiplication
    Regular price
    $285.50
    Sale price
    $285.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Multiplication Board
    Regular price
    $74.95
    Sale price
    $74.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Multiplication Equations & Sums Box
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unit Division Board Set
    Regular price
    $75.95
    Sale price
    $75.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out